spiderpro holster single camera

Pas reporterski - pojedynczy

(SpiderPro Single Camera System)

Profesjonalny pas reporterski przeznaczony do lustrzanki z obiektywami o wadze od 2,2 kg. Obwód pasa od 71 do 127 cm. Materiał uchwytów: stal nierdzewna, aluminiowa konstrukcja. Blokada zabezpieczająca przed wypadnięciem. Przeznaczony do aktywnych sytuacji zdjęciowych.

 

Twój aparat jest zawsze gotowy do natychmiastowego użycia

Pas reporterski (SpiderPro Single Camera System) zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wykonania zdjęć jednym aparatem fotograficznym. Komplet zawiera: pas (SpiderPro Belt) oraz uchwyt z płytką montażową, którym bezpiecznie przymocujesz aparat do pasa.

System SpiderPro umożliwia łatwe mocowanie aparatu do pasa poprzez płytkę mocującą i sworzeń do kabury. System ten daje dużą swobodę ruchu fotografa.

 

Technologia

Wykorzystane w systemie Spider Holster materiały (stal nierdzewna i utwardzane aluminium) są niezwykle wytrzymałe i zaprojektowane specjalnie do wykorzystania w sytuacjach, w których musisz szybko użyć aparatu.

 

Bezpieczeństwo

System SpiderPro posiada dwupozycyjna blokadę (LOCK). W dolnym położeniu blokada zabezpiecza aparat, umieszczony w kaburze. W górnej pozycji blokada umożliwia szybki i łatwy dostęp do aparatu.

 

Płynność ruchów

W przeciwieństwie do innych systemów zabezpieczeń i mocowań system SpiderPro daje najbardziej komfortowy i bezpieczny sposób zabezpieczenia aparatu

569a

 

W zestawie:

  • 1 szt. - pas reporterski SpiderPro Belt
  • 1 szt. - uchwyt na pas SpiderPro Camera Holster
  • 1 szt. - płytka montażowa Spider Plate
  • 1 szt. - sworzeń zaczepowy Spider Pin

pojedynczy1

 

pojedynczy2

 

pojedynczy3pojedynczy4

   
© KOMPART